top of page
VIII Forum Liderów PPP
VIII Forum Liderów PPP

śr., 14 cze

|

Warszawa

VIII Forum Liderów PPP

14 czerwca 2023 roku odbędzie się konferencja Forum Liderów PPP wraz z Central Eastern European Congress of PPPs i Galą Liderów PPP. Tematem dyskusji będzie rozwój regionu Europy Wschodniej z wykorzystaniem współpracy w PPP we wszystkich sektorach gospodarki.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

14 cze 2023, 10:00 – 17:00

Warszawa, Książęca 4, 00-498 Warszawa, Poland

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy do udziału w największym w Europie Środkowo-Wschodniej spotkaniu społeczności inwestorów, promotorów i doradców specjalizujących się w tematyce Partnerstw Publiczno-Prywatnych.

Konferencja jest objęta patronatem honorowym United Nations Economic Commission for Europe (UNECE) oraz Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej i wielu innych instytucji. Wydarzenie odbędzie się 14 czerwca 2023 r. w  Warszawie, w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych.

Forum Liderów PPP to jedyna w Polsce konferencja komercyjna poświęcona współpracy między profesjonalistami z sektora publicznego i  prywatnego, podejmującymi inwestycje partnerskie w formule PPP. W ubiegłym roku wydarzenie odbyło się na prestiżowym evencie międzynarodowym o zasięgu światowym, World  Urban Forum organizowanym w Polsce przez ONZ i było jednym z niewielu spotkań organizowanych przez sektor prywatny,  jako wydarzenie towarzyszące .

W konferencji co roku biorą udział decydenci inwestycji publicznych reprezentujący wszystkie regiony Polski, najbardziej doświadczeni eksperci, aktywni inwestorzy realizujący największe w Polsce inwestycje, instytucje finansujące oraz doradcy biorący udział w projektowaniu umów, zasad i przepisów krajowych. Forum Liderów PPP od 2016 roku gromadzi licznych ekspertów branżowych i decydentów w kwestiach inwestycyjnych.

W tym roku wydarzenie zyska kontekst międzynarodowy, poprzez linię tematyczną CEE Congress of PPPs, uwzględniającą omówienie potencjału wspólnych, międzynarodowych inwestycji w regionie środkowo-wschodnioeuropejskim,  w obliczu wojny w Ukrainie i potencjalnego udziału polskich podmiotów w procesie budowy jej nowej, lepszej infrastruktury.

Naszym celem jest wspieranie działań zmierzających do poprawy jakości życia i przestrzeni publicznej w Polsce poprzez popularyzację formuły PPP będącej skuteczną metodą realizacji wysokiej jakości zadań publicznych.

Zachęcamy firmy prywatne do zapoznania się z ofertą sponsorską.

10:00-17:00 Forum Liderów PPP i CEE Congress of PPPs

20:00 - 23:00 Gala Europejskich Liderów PPP, hotel Sheraton (tylko na Zaproszenia)

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page