top of page
VII FORUM LIDERÓW PPP
VII FORUM LIDERÓW PPP

wt., 28 cze

|

Katowice

VII FORUM LIDERÓW PPP

Konferencja stacjonarna w Międzynarodowym Centrum Kongresowym Katowice oraz hotelu Marriott. Wydarzenie towarzyszące przy World Urban Forum 11. WUF 11 to najważniejsza konferencja dla miast, organizowana przez UN Habitat, w której bierze udział ponad 15 000 delegatów z całego świata.

Rejestracja jest zamknięta
Zapraszamy za rok

Czas i lokalizacja

28 cze 2022, 10:00 – 16:00

Katowice, plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice, Polska

Goście

O wydarzeniu

Tematem przewodnim tegorocznego Forum Liderów PPP będzie potencjał wykorzystania tej formuły dla zielonej transformacji miast i regionów. 

W tym roku możliwy jest wyłącznie udział osobisty.

Zagadnienia merytoryczne:

Wykorzystanie OZE w budynkach użyteczności publicznej, planowanie przestrzeni miejskiej, inteligentne rozwiązania w istniejącej tkance miejskiej, smart city w PPP. Zwiększenie wykorzystania OZE w miastach z wykorzystaniem inwestycji PPP, efektywność energetyczna.

Waste to energy w PPP

W jaki sposób inwestycje z wykorzystaniem kapitału prywatnego mogą przyspieszyć transformację energetyczno-klimatyczną i wzrost gospodarczy w regionie? W jaki sposób zachęcić inwestora do wsparcia regionu i jaką rolę pełni ESG dla bankowalności projektu?

W jakich projektach wpływających na niskoemisyjność i efektywność energetyczną można wykorzystać model PPP? Kiedy i dlaczego miasto chce współpracować z prywatnym inwestorem?

Sesja networkingowa i panel dyskusyjny dotyczący potencjału wykorzystania PPP w finansowaniu inwestycji dotyczących zielonej transformacji.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page