czw., 17 cze | Zoom

VI FORUM LIDERÓW PPP

Zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia pod patronatem honorowym Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej. Zgodnie z zapowiedzią Premiera Mateusza Morawieckiego, partnerstwo publiczno- prywatne ma pełnić istotną rolę w programie Nowego Polskiego Ładu, w ramach Krajowego Planu Odbudowy.

Czas i lokalizacja

17 cze, 10:00 – 14:20
Zoom

O wydarzeniu

Forum Liderów PPP to najważniejsza cykliczna konferencja komercyjna poświęcona współpracy między profesjonalistami z sektora publicznego i prywatnego, podejmującymi inwestycje partnerskie w formule PPP.  W  ubiegłym roku w konferencji wzięło udział 400 słuchaczy online. Forum Liderów PPP było najchętniej wybieraną konferencją o tej tematyce w Polsce.

Tegoroczna konferencja dotyczyć będzie w największym stopniu finansowania, bankowalności i  analizy efektywności, jak również zapisów gwarantujących elastyczność umowy, ze względu na jej długoterminowy charakter.

Zakres tematyczny Forum Liderów PPP opracowany jest we współpracy z samorządami i ekspertami z firm consultingowo- prawniczych, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny wydarzenia. Przewodniczącym Rady Programowej jest Bartosz Mysiorski z firmy Dentons, Prezes Centrum PPP.

ZARYS AGENDY

10:00 Inauguracja Minister Waldemar Buda, Sekretarz Stanu, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

10:15  PANEL DYSKUSYJNY 1

MODERATOR: BARTOSZ MYSIORSKI, CENTRUM PPP

PANELISTA 1 Iwona Bierut, Urząd Miasta Gdańska

PANELISTA 2 tbc

PANELISTA 3 tbc

PANELISTA 4 tbc

PANELISTA 5 tbc

12:00   PRZERWA 30 MIN | NETWORKING

12:30   Fernanda Ruiz Nunez, ​Senior Infrastructure Economist, Public Private Partnership Group, World Bank

12:45  PANEL DYSKUSYJNY 2

MODERATOR: PRZEDSTAWICIEL SEKTORA PUBLICZNEGO

PANELISTA 1 Lilianna Bogusz, MFiPR

PANELISTA 2 Grzegorz Kaczorowski, Urząd Miasta Warszawy

PANELISTA 3 tbc

PANELISTA 4 tbc

PANELISTA 5 tbc

14:10   Urbact innowacyjny system ewaluacji wydatków publicznych

14:30   NETWORKING

Forum Liderów PPP to cykl konferencji łączących sektor publiczny z prywatnym. Konferencja od 2016 roku gromadzi licznychekspertów branżowych i decydentów w kwestiach inwestycyjnych w gminach. Patronat medialny obejmowały dotychczasnajważniejsze w Polsce media, między innymi Polskie Radio, Dziennik Gazeta Prawna, Rzeczpospolita i Polska Agencja Prasowa.

Naszym celem jest wspieranie działań zmierzających do poprawy jakości życia i przestrzeni publicznej w Polsce poprzezpopularyzację formuły PPP będącej skuteczną metodą realizacji inwestycji publicznych.

Konferencja odbędzie się w jednej z najbardziej nowoczesnych przestrzeni eventowych, zlokalizowanej w samym centrum Warszawy, Varso Tower.

Udostępnij to wydarzenie