top of page

Zaproszenie dla partnerów

Zapraszamy Państwa do prezentacji swoich usług i doświadczeń podczas konferencji Forum Liderów PPP. Konferencja będzie objęta patronatem honorowym Komisji Europejskiej, Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.Wydarzenie odbędzie się 28 czerwca 2022 r. w Katowicach jako impreza towarzysząca przy Światowym Forum Miejskim (World Urban Forum, tj. WUF11).


Forum Liderów PPP to najważniejsza konferencja komercyjna poświęcona współpracy między profesjonalistami z sektora publicznego i prywatnego, podejmującymi inwestycje partnerskie w formule PPP. W ubiegłym roku w konferencji wzięło udział 600 słuchaczy online na żywo. Forum Liderów PPP było najchętniejwybieraną konferencją o tej tematyce w Polsce.


Tematem przewodnim wydarzenia będzie potencjał wykorzystania formuły partnerstwa publiczno- prywatnego w transformacji klimatycznej miast i regionów, ze szczególnym uwzględnieniem transformacji energetycznej. Zakres tematyczny będzie opracowany w oparciu o obszar, które zostały wskazane przez ekspertów podczas Polskiego KongresuKlimatycznego pod patronatem honorowym Komisji Europejskiej.


Forum Liderów PPP to cykl konferencji łączących sektor publiczny z prywatnym. Konferencja od 2016 roku gromadzi licznych ekspertów branżowych i decydentów w kwestiach inwestycyjnych w gminach. Patronat medialny obejmowały dotychczas najważniejsze w Polsce media, między innymi Polskie Radio, Dziennik Gazeta Prawna, Rzeczpospolita iPolska Agencja Prasowa.


Naszym celem jest wspieranie działań zmierzających do poprawy jakości życia i przestrzeni publicznej w Polsce poprzez popularyzację formuły PPP będącejskuteczną metodą realizacji inwestycji publicznych.


Konferencja odbędzie się w jednej z najbardziej nowoczesnych przestrzeni eventowych w Katowicach, w Hotelu Marriott

37 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page